SMC MHZ2-32D-M9P gripper parallel type-ROAS MRO
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: MHZ2-32D-M9P
  • Product Description
    MHZ2-32D-M9P
    ▶ Adopting linear guides, high rigidity and high precision
    ▶ Dustproof, drip-proof structure
    ▶ Selectable material of dust cover
    ▶ Weight: 800 g
    Item / ModelSymbol / Information
    Tube Inner Diameter
    32
    Tube inner diameter 32mm
    How does it work?
    D
    Double Acting Type
    Finger position and options
    Simple
    Autoswitch
    M9P
    Solid State Auto Switch, Grommet, Lamp Attached, 3-wire (PNP), Lateral Venting, Lead Wire 0.5m, Applicable Voltage: DC5V, 12V, 24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%